Про зміни до показників обласного бюджету на 2020 рік говорили на комісії в облраді

72 особи зараз обслуговують у Хорольському будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів, - про це звітував директор закладу Павло Грінченко на постійній комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Павло Грінченко, директор Хорольського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів:

- Забезпечено належні умови домашні, соціально-побутове обслуговування, надання медичної допомоги, збалансоване трьохразове харчування у тому числі і діотичне, в межах норм і калорійності.

Також на комісії обговорили проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік». Згідно нього бюджет області мають збільшити майже на 590 мільйонів гривень. Зроблять це за рахунок залишків коштів, які були на рахунках обласного бюджету на початок року.

Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів Полтавської облдержадміністрації:

- Найбільші витрати будуть на будівництво та на охорону здоров’я. В першу чергу це добудова кардіодиспансеру 48 мільйонів, загалом на заклади охорони здоров я департаментом будівництва буде спрямовано понад 60 мільйонів гривень. Також буде спрямовано на Департамент охорони здоров’я 90 мільйонів гривень.

Частина коштів піде на заклади соціального захисту. Також пропонується розподілити залишки субвенцій держбюджету місцевим у загальній сумі 262 мільйонів гривень, - додав Павло Кропивка.