На засіданні бюджетної комісії у міськраді розглядали питання про преміювання Олександра Шамоти

На засіданні постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів розглянули ряд важливих питань для життєдіяльності міста. Серед них обговорили питання щодо чисельних звернень громадян щодо ненадання матеріальної допомоги на лікування.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Командою Андрія Матковського на засіданні бюджетно-фінансової комісії було підняте це питання. За результатами розгляду якого були надані відповідні доручення службам і служби запевнили, що це питання буде вирішуватись. Також, в черговий раз, нами акцентувалась увага на тому, що не слід кидати об’єкти на які виділялися кошти, які мають велику ступінь готовності і переходити будувати інші об’єкти. Мова йде про харчоблок дитячого садочку «Перші кроки» по вулиці Стрітенська, 20. Тому що було запропоновано виділити 5 мільйонів гривень на інший об’єкт, недобудувавши харчоблок, який знаходиться за тією ж адресою.

Гостро стояло питання щодо розчистки річки Ворскла.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Заступник міського голови Олексій Чепурко представник «Рідного міста» доповів про те, що для виконання цього завдання необхідно ще 3 мільйона гривень. Тобто, всього на вирішення цього питання передбачалося 12 мільйонів гривень і депутати йому задали питання, що буде з піском, який намиють після розчистки річка Ворскла. Він сказав неправду, що пісок буде використовуватися під час осінньо-зимового періоду для потреб міста. Чому? Тому що ми бачимо всі результати проведеного тендеру, по якому місто закуповує пісок у ПП.

Обговорили також і питання об’єктів, які можуть перетворитися на справжні довгобуди, оскільки у міському бюджеті не передбачено коштів на їх завершення. 217 мільйонів гривень перерозподіляють, - говорить Володимир Корчака, а на такі важливі цілі, коштів не знайшлося.

Володимир Корчака, депутат міської ради:

- Таких як будівництво автодороги Київ-Харків. Всім нам відомо, в якому жахливому стані знаходиться ця дорога і перебуває на балансі міста, по об’єкту добудови басейну на вулиці Петра Юрченка та єдиного дозвільного офісу по вулиці Соборності, 45.

Також не менш важливі питання - ремонт колекторів, на які вкрай важливо виділяти кошти, а ще - преміювання секретаря міської ради. Володимир Корчака підкреслив, - у чиновника і без премії зарплатня більше 40 тисяч гривень.