Мешканці будинків по вулиці Київське шосе скаржаться, що у них під вікнами – фекальне озеро

По вулиці Київське шосе уже більше року назад утворилося нове озеро, але не з прозорої та чистої води, а з фекалій. Так зване фекальне озеро з’явилося унаслідок того, що туди зливаються усі нечистоти мікрорайону. Мешканці говорять, що це страшніше коронавірусу. Проблема у зношених комунікація, повністю зруйнованому колекторі.

- Я живу адрес Киевское шоссе, 74, давным-давно прорвало канализацию, воняет. Очень воняет. Насосы он гудят по стоянке пройдите вы все сами увидете, все. И там тоже машину ставишь воняет ужасно.

- Наше мненіє, дуже отріцатєльне. Потому шо нам уже надоїло оці запахи. Це іздєватєльство над людьми іздєватєльство, саме настояще. Воняще і Шамота де і куди він дивиться, я не знаю. Їм воно не воняє там у центрі, а ми отут страдаєм. На сутки по 10 раз оце воніщє.

- У нас дом коперативный, мы ремонтируем все за свои деньги. У нас в основном живут одни пинсионеры и мы все ремонты делаем за свои деньги. Дорогу здесь никто не чистит, здесь у нас вообще безобразне такое твориться. Почему городские власти к нам внимания нету.

Півроку тому влада хотіла віддати ділянки землі під забудову, тоді Сергій Каплін не дав владі цього зробити, аж ось знову сталася аварія колектора і озеро розширило свої межі.

Сергій Каплін, лідер партії «Простих людей»:

- Як ви бачити за нами достопрімєчатєльность міста Полтави, так зване фекальне озеро, це не від слова факел, а від слова фекалії, які буквально б’ють факелом тут під носом у мешканців, які проживають у сусідніх будинках по вулиці Київське шосе. Це результат абсолютної безгосподарності попереднього керівника міста Мамая і нових так званих керівників Удовіченка і Шамоти, і більшості у міській раді.

Комунікації у цьому мікрорайоні розраховувались на так звані «хрущовки», а не на багатоповерхівки, які зараз розтяглися по вулиці

Сергій Каплін, лідер партії « Простих людей»:

- Через безгосподарність, через те що Удовіченко 20 років керуючи Полтавською областю, до ручки добив « Полтаватеплоенерго», добив комунікації «Полтававодоканалу» і залишив їх, до речі, на балансі в області, а не у місті. Через усі ці проблеми, через усі ці вади, через непрофесійність ми маємо сьогодні подібні прецеденти.

Сергій Каплін додає, що коли у Полтаві буде нова влада, його команда буде залучати міжнародні кредити серйозних фінансових інституцій, для того щоб провести енергомодернізацію і зменшити споживання газу, електроенергії та води, так роблять у Вінниці, Кропивницькому, Харкові та Тернополі та інших містах.

У Полтаві, могло би бути ще 3 таких озера, які били ключем із нечистот. Міська влада - розповідає Сергій Каплін планувала передати підприємцям під забудову ще кілька ділянок землі: перша на перехресті Шевченка і Ватутіна (між рестораном «Мюнхен» та охоронною фірмою «Антарес»), друга ділянка біля заводу «Лтава» та третя ділянка під автостанцією Полтава 3, яку міська хотіла на цій сесії ліквідувати, але знову ж Сергій Каплін не дозволив цього зробити.

Сергій Каплін, лідер партії « Простих людей»:

- Ми виступили проти, ми зробили необхідний розголос у центральних засобах масової інформації, ми поставили їм ультиматум, що виведемо тисячі людей на протести і врешті решт, комісія побоялася винести на сесію міської ради ці питання. Отак разом ми з вами досягаємо результату і не даємо, цій банді, цій мафії поживитися комунальним майном.

Отримати коментарі від представників міської влади щодо ситуації, яка складається з так званим озером фекалій та коли буде вирішено проблему нам наразі не вдалося.