Із засідання комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики

На засіданні постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики голова комісії Олександр Кудацький представник команди Удовіченка не виносить на засідання питання, які ініціюють депутати, йде саботаж, - говорить член комісії Олександр Глазов.

Олександр Глазов, депутат міської ради:

- Стосовно розвитку шкільної і дошкільної галузі освіти було надано і розпорядження заступнику міського голови Світлани Нестулі підготувати такий аналіз і презентувати, стосовно де, і що буде будуватися. На жаль, це не було внесено на депутатську комісію. Питання хоспісу будівництва щодо медичної реформи, також давалося завдання депутатами проаналізувати і представити на депутатських комісіях також не внесено на розгляд.

Олександр Глазов говорить, -  ряд питань приймалися без попереднього аналізу та вивчення.

Олександр Глазов, депутат міської ради:

- Наприклад, той самий інклюзивно-ресурсний центр, який хочуть об’єднати в одне приміщення, хоча, насправді, їх повинно бути чотири по місту для того, щоб мешканці в районах мали зручно добиратися до цих місць. Тому що це, в основному, - діти, які з особливими потребами і тому зручність і локальність - це пріоритет для того, щоб вони з у сіх куточків не добиралися в одне місце.

Про яке покращення ситуації у медичній чи соціальній сферах можна тоді говорити? Створили нові посади у галузях, попризначали керівників над керівниками, повстановлювали зарплати собі по п'ятдесят тисяч а зараз скорочують витрати на наданні послуг... Повний абсурд, - констатує Олександр Глазов.