Мешканці будинку по провулку Клубний, 4 – півтора місяця без газу

Півтора місяця без газу. Мешканці будинку по провулку Клубний, 4, що у Полтаві, говорять, - відключили блакитне паливо, через що - не знають.

Марина Шинкаренко, мешканка будинку по пров. Клубний, 4:

- У нас відключили газ мотивуючи це тим, що будуть ремонтні роботи або витік газу, так нічого і не повідомили, прийшли і трубу як бачите відключили. Мені я не знаю, як платити за світло, тому що користуємося електрикою, щоб дитина покупалася і після школи, після роботи.

Роман Дзябенко, мешканець будинку по пров. Клубний, 4:

- Без нього нікуди. Газ це навіть не можемо нічого приготувати, тому що на електроплиті нічого не зробиш. У мене просто немає слів.

У прес-службі «Полтавагазу» пояснили, - будинок обстежили і він був відключений від газу через аварійний стан газорозподілу.

Ольга Артеменко, прес-секретар «Полтавагаз»:

- Товариство діє згідно чинного законодавства і згідно нього, у разі відключення пов’язаної з аварійною ситуацією, після усунення аварійної ситуації та проведення ремонтних робіт, за письмовим зверненням працівники відновлюють газорозподіл. Працівники усе зробили, але газопостачання можуть відновити тільки у разі присутності усіх мешканців, у яких воно було відключеним.

Такі ситуації неприпустимі, - говорить лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін.

Сергій Каплін, лідер «Партії простих людей»:

- «Полтавагаз» провела зустрічі з керівництвом міста Полтава і змовилися ще на одну аферу вони хочуть передати на баланс ЖЕО-2 або забрати собі внутрішньо будинкові і зовнішні газові мережі - це ті пофарбовані жовті труби, як йдуть у середині вашого будинку і навколо будинку і потім брати з вас збирати по 100, 200 тисяч гривень з будинку кожного року. Це буде тільки перший рік. Потім з’явиться маса підстав, щоб утроїти, вчетверо, вп’ятеро збільшити ці видатки і ви змушені їх заплатити. Ми дамо справжній бій «Полтавагазу», ми недопустимо ні за яких обставин, щоб це відбулося ми підемо у суди, будемо блокувати їх роботу безпосередньо підприємства «Полтавагаз».

Лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін говорить, - допомогли
людям на Стрітенській, допомагатимуть і іншим. На момент створення сюжету мешканці нам повідомили, - газ пообіцяли пустити.