У будинку по провулку Клубному, 4 відновлено газопостачання

Після місяця без газу, постачання відновили, - тішаться мешканці будинку по провулку Клубний, 4. За це вдячні лідеру партії «Простих людей» Сергію Капліну.

- Спасіба велике, що ви всі гуртом…ходячи по кабінетах.

Нагадаємо, раніше полтавці скаржились, що їм відрізали трубу до будинку, без попередження.

Лідія Королех, мешканка будинку:

- Наче відрізані від світу. Ні їсти не звариш, нічого. Сьогодні не повірили очам, як приїхали працівники «Полтавагазу» і сказали, що включають нам газ. Всим вдячні за допомогу, багато зусиль було і Сергій Миколайович, і Дмитро Демус, всім дякуємо.

Марина Шинкаренко, мешканка будинку:

- Я стою, я готую. Як побачила «Полтавагаз» телефоную всім сусідам кричу, бігом треба їсти готувати. Дуже раді, дуже вдячні. Від дітей , від усіх дякую дуже велике.

Сергій Каплін каже, - це черговий результат роботи озброєння людей необхідними документами. У будинках на Стрітенській та Огнівській допоміг людям. Там газопостачання врешті відновили. Черга дійшла і до Клубного.

Сергій Каплін, лідер партії «За простих людей»:

- Це черговий аргумент за те, щоб приходити на ці зустрічі. Скачати, або отримати від нас коди відповідних скарг і бути озброєним. І бути однією великою полтавською родиною, яку ніхто, навіть монополісти не може перемогти. Готуємось до того, що після всіх цих перемог і «Полтавагаз» і всі заздрісники, наші вороги, інші монополісти, бандити, міська влада, яка злигалася з «Полтавагазом» будуть нас поливати брудом. Майте розум, мудрість, витримку і розбирайтеся завжди у тому, що пишуть.

Сергій Каплін нагадує, відновлення газопостачання це ще один крок у боротьбі із монополістом. Раніше вдалося не дозволити «Полтавагазу» встановити загальнобудинкові лічильники, які збільшили б видатки сімей до 25%.