Голова Полтавської ради ветеранів запевняє, що один з депутатів міськради намагається розвалити їхню організацію

«Батьківщина» проти ветеранів, чи шантаж за вплив на наступних виборах? Голова Ради Полтавської міської організації ветеранів запевняє, - один з депутатів міськради, представник фракції «Батьківщина» Анатолій Клименко намагається розвалити їхню організацію.

- Євген Регент, голова Ради Полтавської міської організації ветеранів:

- Мы не вмешиваемся в ничто и никто на нас не влияет и мы не пытаемся на никого не влиять, но, к сожалению, это не касается не всех депутатов, которые все это прекрасно понимают. Есть такой депутат Клименко, который уже житья не дает. Он когда-то, пользуясь кризисом Подильской организации, воспользовался тем, что были какие-то трудности. Я не хочу говорить о этом и поднимать всю эту муть, грязь, но вовсяком случае он понял, что студент или пойдет или не пойдет голосовать, а ветеран обязательно пойдет и по этому нужно захватить свое влияние над этой ветеранской организацеей и вот он начал пользоваться, что у него пасынок Пышкин.

Євген Регент звинувачує депутата від Батьківщини, Анатолія Клименка в тому що той хоче заробити дивіденди, зробити організацію ручною , щоб ветерани потім голосували за його політичну партію та керувати й фінансами організації.

Євген Регент, голова Ради Полтавської міської організації ветеранів:

- Почему-то у него фикс, что нужно нас лишить финансирования, он везде это поднимает. И, в результате, наша организация была восемь месяцов без финансирования, мы не умерли из этого трагедии не делали, нам организовали проверку нашей организации, конечно ничего естественно не могли найти и мы все за свои средства покупали.

Натомість, депутат міськради Анатолій Клименко переконаний, - кошти, які виділяє громада на ветеранські потреби, йдуть комусь у кишеню. Додає, - у планах припинити фінансування Полтавської міської організації ветеранів.

- Анатолій Клименко, депутат міськради:

- Ми не втручалися, поки ви не взяли гроші. Якби ви з людей не брали гроші, то вас би ніхто і не знав, я вас і не знав, поки ви не зайнялись грошима. Не знав і не хотів знати.

Ветерани нагадують, - фінансуються їхні організації починаючи з моменту їх створення - з 1987 року. Сьогодні, загалом, в організаціях усіх рівнів у Полтаві - майже 34 000 членів. Гроші, які вони отримують від міської ради, йдуть на соціальну підтримку, подарунки чи організацію похорон. Вони не дозволять втручатися в роботу ветеранських організацій, запевняє Євгент Регент, тим більше, політикам.