Автор музики Михайло Джаман зустрівся зі слухачами

Автор музики та вокаліст Михайло Джаман зустрівся зі слухачами. Він завітав до обласної бібліотеки ім. Котляревського. Презентував 3 збірки пісень: «Освідчення», «Хай не старять вас роки, дорогі мої батьки», «Популярні українські народні пісні Покуття» та заспівав.

Михайло Джаман, автор музики:

- Я родився в такому краї Покуття, це Івано-Франківщина, де всі співають від старого до малого. Співають на похоронах, на весіллі. Я якщо не заспіваю, то я захворію. Я не можу просто без пісні. Напевно набрався досвід того, що я 9 років грав весілля.

Михайлу Джаману допомагає створювати музику працівник Полтавського міського будинку культури Сергій Яковенко. Він прийшов на зустріч підтримати товариша та акомпонувати на баяні.

Сергій Яковенко, баяніст:

- Допомагаю підчистити, скласти нормально розмір. Я бажаю тільки гарно донести до глядача свої пісні, щоб люди зрозуміли. Він дуже хвилюється.

Михайло Джаман лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів художньої самодіяльності, автор музики та виконавець пісень, а також доктор економічних наук, професор та академік та майстер спорту бойового самбо.