Телеканали «ІРТ» та «Місто+» - навчальна база для студентів

Телеканали «ІРТ» та «Місто+» - навчальна база для студентів Луганського національного університету імені Шевченка. Понад місяць третьокурсники проходитимуть практику.

- Мої вітання! До вашої уваги телепрограма «Новини». Сьогодні у випуску дивіться про таке.

Тільки перший день на практиці , а емоції зашкалюють, адже все нове, цікаве, а головне практичне, - говорить студентка вишу Валентина Андрущенко.

Валентина Андрущенко, студентка ЛНУ імені Т. Шевченка:

- Побачила весь телеканал зсередини так, в принципі, як і хотіла, що було для мене цікаво. Сподіваюся, що практика буде дуже цікавою.

А ось для Альбіні професія журналіста - мрія дитинства. І саме на телеканалах «ІРТ» та «Місто+» дитячі бажання починають здійснюватись.

Альбіна Коломієць, студентка ЛНУ імені Т. Шевченка:

- Я з нетерпінням чекала поки закінчу школу і коли нарешті вступлю на цю професію. Очікування звичайно море емоцій, коли я прийшла на цей телеканал, коли я побачила студію, коли вже трішечки побачила роботу журналіста, оператора.

Не менш вражена і Катерина. Її захоплення фотографувати, тому у цій сфері почуває себе комфортно.

Катерина Пєшикова, студентка ЛНУ імені Т. Шевченка:

- Я сьогодні побачила телестудію мені все сподобалось дуже цікаво було побачити як це виглядає із середини , як розміщено світло камери і, мабуть, я б хотіла б бути за кадром і знімати сюжети.

Директор телеканалів «ІРТ» та «Місто+» Ігор Кужик говорить, - передавати досвід потрібно, адже те, чого навчають у ВУЗах недостатньо для роботи телевізійника.

Ігор Кужик, директор телеканалів «ІРТ» та «Місто+»:

- Практичні такі моменти дуже важливі для студентів, оскільки, сьогодні наші вузи, як не прикро говорити, дають теоретичні матеріали, практично ж воно виходить по-іншому, через те практика необхідна для того, щоб люди зрозуміли чим вони будуть займатися і як вони це повинні робити.

Практика - це й спосіб одразу обрати своє місце роботи, телеканали «ІРТ» та «Місто+» завжди готові до співпраці, - зауважує Ігор Кужик.