Мешканці Рибців вже понад три роки чекають на ремонт дороги

Мешканці мікрорайону Рибці, вже понад три роки чекають на ремонт дороги по вулиці Тіньовій, але з року в рік самі, за свої кошти підсипають її щебенем. Люди говорять - по вулиці неможливо пройти, численні ями, вибоїни та канави, а в дощ чи погоду там ще й численні калюжі. Додають,- неодноразово зверталися до місцевої влади із проханням відремонтувати дорогу, але у відповідь тиша.

- Вже третій рік, б’ємося требуємо, нічого ще не робили. Підсипка була, но її три роки назад і змило весною, бо були серйозні зими, багато снігу. І ми оце ходимо, їздимо, машини люди ремонтують, але за свій кошт усе.

- Своїми коштами, заказували машину, купляли щебінь. Це ж не діло. Я прошу владу, щоб серйозно занялись цим вопросом. Ну скільки можна.

- Дорога, це в нас страшне. Тут не можна, не то їздити, а не можна навіть ходити. Вже обіщають нам, обіщають, обіщають все за ці дороги, то це страшне. Транспорт нам трішечки відрегулювали, а дорога, це страшне, тут такі канави.

- Дороги в ужасному виді, ви ж самі бачите, які вибоїни. Як дощ пройде невозможно ні йти, ніде нічого. Машина,як проїде аж на голову летить. Не знаєш куди тікати.

- Ми вже скільки зверталися за цю дорогу, собирали собранія, засипали тут дорогу. Засиплять і на тому все кінчилось, машини все вивозять, викидають, куди розвезуть, а оці ями як вони були, так вони і є. І ніхто нам нічим, даже відповіді не дає, чому не робиться у нас дорога.

Віталій Павлій, депутат міської ради зазначив, що сам ситий вже обіцянками по горло, раніше обіцяв Мамай, а сьогодні естафету підхопили нові так звані господарники. Ще три роки тому все готувалося до ремонту і завмерло.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- На питання чому припинилися ремонті роботи тодішній мер Мамай, сказав, що у 18 році весною заасфальтують. Цілий рік чекали, але жодних дій не було.

Віталій Павлій додає,- що у 2019 році було об’явлено тендер, але з порушенням законодавства його зняли із торгів і знову дорога залишилась без ремонту. Але на проектування та підготовчі роботи з бюджету вже витрачено півтора мільйона гривень, а дорога стала ще гіршою аніж була до цього.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- Мабуть, це і є отой системний підхід про який озвучує Удовіченко із Шамотою, коли вони системно не виконують зобов’язання, сидять на схемах Мамая і продовжують заробляти собі кошти. Тим самим не виконуючи завдання, які ставлять мешканці перед безпосередньо владою.