Театральний конфлікт

Нагадаємо, 5 місяців тому Управління культури облдержадміністрації відновило посаду художнього керівника обласного музично-драматичного театру імені Миколи Гоголя. Ним став Олексій Коломійцев. Але тепер трупа розкололася на його противників та прибічників. Перші говорять, що, зараз вже колишній художній керівник, власноруч посіяв розбрат у колективі своїм нешанобливим ставленням до колег. На цю посаду вбачають інших митців.

Тарас Краюха- актор
"Ця людина не має працювати в нашому театрі. Вона посіла розбрат у колективі."
"На місці Коломійцева бачу деяких людей, які можуть зібрати колектив в одне ціле. Я бачу Олександра Віталієвича Любченка."

 Людмила Тимофєєва- актриса
"Бесспорно у каждого своя правда. Моя правда в том, что это талантливый человек, но ни в коем случае не театральный режисёр."
 Світлана Коломієць- актриса
"Його люди поважали і слухали. Але так, як він себе вів... Міг говорити негарні слова, міг приходити не в красивій формі, запізнювався на репетиції, не просив у колектива пробачення."

Передував черговому зібранню колективу мітинг прибічників Олексія Коломійцева. Плакати з промовистими написами майоріли біля пам’ятника Марусі Чурай. Свої переконання стосовно ситуації Олексій Коломійцев та колеги, що його підтримують, висловили безпосередньо перед усім колективом.

Олексій Коломійцев- колишній художній керівник обласного музично -драматичного театру ім.М.Гоголя
"Конфликт на самом деле не между худруком и коллективом. Конфликт гораздо глубже."
"Полтавский театр, на сегодняшний день, есть коллективом, который находится под большим прессом."
 Ольга Чернявська -актриса
"Ви кажете -це піар. Мені особисто? Моєму чоловікові з гарним авторитетом в місті і Україні? Це не потрібно. Піар -не наша ціль."
Олексій Андрієнко, директор театру, вкотрЕ наголошує,- отримував колективні звернення акторів проти художнього керівника. Такі ж екземпляри є і в управлінні культури.

 Олексій Андрієнко- директор обласного музично-драматичного театру ім.М.Гоголя
"Колектив не сприймає Коломійцева. Немає конфлікту між директором і Коломійцевим. Є конфлікт Коломійцева і трупи. Тому що він не виправдав те довір'я, яке йому було дано."
Результат зібрання -ухвала про письмове звернення театрального колективу до управління культури облдержадміністрації . Адже, зазначають присутні, це може допомогти поставити крапку в цій історії розбрату.