Полтава може залишитись без водопостачання, а стоки йти без очищення у річку

Полтава може залишитись без водопостачання, а стоки йти без очищення у річку. Про це заявив генеральний директор «Полтававодоканалу» Василь Воротинцев під час засідання 32-ї позачерговій сесії обласної ради. За його словами, каналізаційні коректори в аварійному стані. Провали стаються все частіше. Крім того, потрібні кошти на профілактику коронавірусу.

Василь Воротинцев, генеральний директор КП ПОР «Полтававодоканал»:

- Звернувся з проханням виділити нам хоча б 25 млн. Підприємство кожен день переробляє більше 50 тисяч тон стоків і скидає їх у річку. Після того як така загроза виникла просто необхідне додаткове обеззараження.

Попри все депутати обласної ради не підтримали питання про збільшення статутного капіталу комунального підприємства. Проте, на сесії внесли зміни до показників обласного бюджету на 2020 рік. Нагадаємо, на минулому засіданні питання зняли з порядку денного, оскільки депутатів не влаштовував запропонований розподіл коштів.

Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів ОДА:

- Відбувалося засідання комісії освітянської, яка затвердила зміни і по їхній пропозиції ще були відкореговані видатки по освіті.

Рішення обласної ради передбачає збільшення загального обсягу обласного бюджету на 611, 4 млн грн із залишку коштів обласного бюджету на початок року та міжбюджетних трансфертів з місцевих та бюджетів інших областей.

Олександр Біленький, голова обласної ради:

- Включено побажання депутатського корпусу щодо збільшення кількості коштів на програму «Питна вода», збільшення кількості коштів на футбольні майданчики і т.д. якщо так коротко, бюджет десь 300 млн - це вільні лишки із 19 року, крім того субвенції державна десь 280 млн.

Крім цього, на сесії підтримали план заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2023 роки та збільшення статутного капіталу обласного комунального підприємства «Полтавафарм».