В Україні людина померла від коронавірусу

В Україні людина померла від коронавірусу

В Україні зафіксовано перший випадок смерті від коронавірусу. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук написала завідувачка кафедрою інфекційних захворювань Національного медичного університету імені Богомольця Ольга Голубовська.

«К сожалению, первый умерший от COVID19 ...( Житомирская область...», - написала вона.

bezymjannyj-0.jpg

Цю інформацію під час прес-брифінгу підтвердив заступник Міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Під наглядом лікарів знаходяться близькі родичі, з якими вона проживала, та особи, з якими вона контактувала, - пишуть на сайті МОЗ. Міністерство охорони здоров’я України зазначає, померла жінка знаходилася в групі ризику. Згідно зі світовою тенденцією, старше покоління людей найбільш вразливе до інфікування коронавірусом COVID-19 з летальними наслідками.

За результатами аналізу і моделювання РНБО можливого варіанту поширення коронавірусу COVID-2019 в Україні, у зоні найменшого ризику перебувають особи у віці від 10 до 39 років, для яких показник ймовірності захворювання становить 0,2%. Для 40-49-річних - відповідно 0,3%; для 50-59-річних - 1,3%; для 60-69-річних - 3,4%, для 70-79-річних - 7,8%.

У зоні найбільшого ризику перебувають літні люди у віці 80+, для них цей показник становить 13,5%.