За несплату під час карантину облгази та обленерго не відключатимуть споживачів

За несплату під час карантину облгази та обленерго не відключатимуть споживачів

За несплату під час карантину облгази та обленерго не відключатимуть споживачів, - про це повідомив глава профільного комітету Верховної Ради Андрій Герус в ході засіданні погоджувальної ради 16 квітня (https://www.epravda.com.ua/news/2020/03/16/658121/?fbclid=IwAR2K7MUhzeGYkJqTYUIfGap2BAc5S4J0WS4ozOzJ2bI6l5r7oJ3lap3ON3M).

«З такими підприємствами як обленерго і облгази є домовленості, про те, що вони не будуть відключати споживачів в період карантину. Також ми будемо ініціювати на законодавчому рівні скасування пені за несвоєчасну оплату послуг ЖКГ під час карантину, зміни в порядок надання субсидій, щоб в разі виникнення у громадян заборгованостей, вони не приводили до втрати субсидій», - сказав нардеп.

Також він закликав громадян сплачувати рахунки онлайн, адже у банках та центрах обслуговування часто спостерігаються черги.

«Звичайно, платити за ЖКГ необхідно, але хочу звернутися до громадян, особливо до тих, хто знаходиться в зоні ризику: якщо ви бачите чергу в банку або центрі обслуговування - утримайтеся. Будуть прийняті відповідні рішення, щоб не було погіршень для споживачів», - підсумував Андрій Герус.