Мешканці мікрорайону Рибці за власні кошти ремонтують дорогу

Ями, вибоїни, які вже три роки не можуть відремонтувати по вулиці Дундича, що у мікрорайоні Рибці. Люди говорять, - неможливо нормально пересуватись як машиною так і пішки. Мешканці мікрорайону вже неодноразово робили ямковий ремонт, за свої власні кошти та у них вже опускаються руки, зверталися до влади, але у відповідь тиша.

- Вже три роки не роблена дорога, постійно ходимо по ній, я не знаю вже декілька разів зверталися до органів місцевого самоврядування, до органів місцевої влади, але результатів. Тому дуже хочеться, щоб влада звернула на нас увагу та зробила дорогу.

- Ну по більшому счету, это не европейские дороги, это не Европа. Ужас, ужас, ужас, что мне еще сказать. Это все местные власти должны делать. Вот посмотрите ямы, проехать невозможно, проблематично. Обычно все сами делают, потому что на местные власти… Проблемы решают, но решают они где-то там в городе, а окраины им триста лет.

- Оця вулиця, її зробили, но вона уже не годиться, а не годиться того шо водітєлі отказуються їздити по таких ямах. Бігаю, добиваюся, до Шамоти бігала, а ніхто мене в кабінет не пустив, до чотирьох часов я була там і ніхто мене не впустив. Ніхто не помагає, а я із старістю бігаю. Бігаю і добиваюся, хочу шоб для людей для себя. Мені ніхто не помагає.

- К сожалению, этот участок дороги: ломаются машины, ходит автобус, так же родители не могут детей в садик, дети в школу. Просим отремонтировать дорогу, потому что это очень печальное зрелище.

- Нас волнует улица Дундича, на которой последние два-три года не проводились ямочные работы, да и никакие не проводились. Мы за свой счет выделяем, покупаем битый асфальт и с помощью своих друзей, за бесплатно, чиним эту улицу.

Віталій Павлій, депутат міської ради говорить, що чотири роки тому звертався до тодішнього мера Мамая, з проханням провести ямковий ремонт дороги по вулиці Дундича, але ремонту так і не було. Тепер же і нинішні керівники міста робити дорогу не збираються.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- У 18-у році, я звернувся до Чепурка, із проханням, щодо проведення ремонту по цій вулиці, із проханням, що по вулиці їздить автобус. І саме перевізники, почали бити на сполох, про те, що неможливо проїхати, але ми бачимо, що на сьогодні ця дорога не відремонтована. Це напевно, той системний підхід Удовіченка, Шамоти, коли вони системно знищують не лише транспорт, але й дороги по яким вони їздять.

Коли розпочнеться ремонт по вулиці Дундича дізнатись у заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, представника команди Олександра Удовіченка, нам наразі не вдалося.