У Полтаві продовжують вживати заходів безпеки проти коронавірусу на залізничних та автовокзалах

У Полтаві продовжують вживати заходів безпеки проти коронавірусу на залізничних та автовокзалах. На Київському , зокрема, усім, хто приїжджає з іншого міста вимірюють температуру. На обох залізницях проводять дезінфекцію приміщень. Така ж ситуація й на Центральному автовокзалі.Працівник Шевченківського райвиконкому Юрій Смирнов, який входить у групу перевірки розповідає, - до подібних груп входить троє осіб - це представник поліції, МНС і райвиконкому.

Юрій Смирнов, працівник Шевченківського райвиконкому:

-Тут я виконую заходи по контролю температури у приїжаючих у автобусах. Диспетчер мені каже, який автобус, я заходжу і починаю вимірювати температуру оцим прибором.

- Якщо температура буде вищою за норму, тобто 37 з половиною градусів, то відповідно буде наступний етап. Я виясняю чи людина в Полтаві залишається, чи вона тут транзитом. Якщо в Полтаві, то я відповідно приводжу у спеціальне приміщення, викликаю медичну бригаду і вона далі буде, відповідно чи підтвердить, що в нього там щось не так, чи відпустить і поїде людина далі. 

Якщо людина з підвищеною температурою транзитом - зазначає Юрій, то він бере її контактні дані й передає медикам та керівництву. Чергування відбувається цілодобово. Поки жодного випадку захворювання на залізничних та автовокзалах не виявлено.

Немає і паніки серед людей у самій Полтаві. Більшість намагається уникати людних місць, їсти більше фруктів та дезінфікувати руки.

Геннадій Кушніренко, полтавець:

- Так, у світі є така загроза коронавірус ніхто, але це в країні трошечки завищено. 

Світлана, м. Кобеляки:

- Я живу своїм звичайним життям, так як і жила. Деякі міри я, звичайно, переймаю. Думаю, що і нагнітається обстановка, але берегтися треба. 

Ніна, полтавка:

- Паніки ніякої немає, ті заходи, які проводе Уряд і наша місцева влада, я вважаю, що це правильно. 

Психологи наголошують, що варто критично ставитися до інформації, яка потрапляє в поле вашого зору, спілкуватися з позитивними людьми та самому не нагнітати ситуацію. До того ж карантин - це чудовий привід зайнятися тим на що постійно не вистачало часу.

Кіра Сідих, завідувач кафедри психології ПНПУ ім. Короленка:

- Тривога може спрацьовувати позитивно, якщо вона мобілізує і наш організм, і наші думки в певному напрямку. Найкращий варіант просто дотримуватися тих засобів безпеки про які вже всім достатньо відомо. 

А у міськраді просять телефонувати до них на гарячу лінію, особливо тих, хто повернувся з інших країн. Це дасть змогу владі допомогти вам в разі потреби.