Влада міста загострює і так напружену сьогодні ситуацію - підприємці

У місті карантин. Відповідне рішення було ухвалене 16 березня під час засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради. Обмежувальні заходи поширилися на магазини, крім продуктових. А от роботу ринків, хоч і продуктових, де торгують овочами, фруктами іншою їжею, теж призупинили. Продавці шоковані, що робити з усім цим товаром, адже він швидко псується. Тони товару привезла пані Світлана.

Світлана Сухотіна, підприємець:

- Ми працюємо, ми платимо податки, свої сім'ї забезпечуємо, як це? Нас ніхто не попередив, ми поїхали за товарами і вчора привезли, колосальні суми вложили. Триста, чотириста тисяч ми закупили машину товару. Що я буду з ним робити? Закупочна ціна 60 гривень.

Підприємці говорять, - якщо проблеми не вирішать , вийдуть до стін міської ради.

Надія Дорошенко, підприємець:

- Нас ніхто не попередив, ми приїхали привезли товар на великі суми. Триста тисяч закупляю на тиждень, який я буду працювати, цей товар стоїть. Ми плануємо виїхати до міської ради і показати повні машини свої із продуктами і хай вони нам скажуть або вони хай у нас все це куплять.

Працівники ринків, говорять , що захворіти вірусом у них менше ймовірно, адже працюють на свіжому повітрі. А голова громадської організації «Підприємці Полтавщини» Євген Дикань говорить, - міська влада навіть не запрошує підприємців на свої наради і не обговорює всі ці карантинні заходи. Хто дасть відповіді на запитання - як завтра платити людям зарплату, податки, кредити, орендну плату і так далі.

Євген Дикань, голова ГО «Підприємці Полтавщини»:

- Городская власть провела совещание, но не одного из предпринимателей туда не пригласила и сейчас появилась такая ситуация, что никто не задал вопрос о людях, которые работали, что с ними делать-это раз, второе ,о людях, которые завезли товары, это скоропортящее, что с ним делать? Пусть зайдут в магазины, большие супермаркеты там куча людей, очереди, а маленькие магазины те, которые находятся возле рынка, попадают в рынки он не могут работать.

Підприємці говорять, повинен бути діалог, а не заборони, які загострюють і так напружену сьогодні ситуацію.