На Полтавщині немає жодного підтвердженого випадку захворювання на коронавірус

Станом на 18 березня в Україні зареєстровано 14 випадків на коронавірус, з них 2 летальних, про це на брифінгу повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. Та зауважив, що на Полтавщині немає жодного підтвердженого випадку , на самоізоляції в області перебуває 30 людей, це ті хто повернувся з -за кордону.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Жодного офіційно підтвердженого випадку захворювання на коронавірус на Полтавщині немає.

Полтавською ОДА був створений оперативний штаб, який працює цілодобово. Адміністрацію переведено на дистанційний режим роботи . Всі профільні департаменти, які відповідають за життєзабезпечення області, працюють у посиленому режимі, зазначив Олег Синєгубов. Зараз в області підготовлено 17 інфекційних відділень.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Загальна кількість ліжок на разі у нас 427, із них коксованих 241 і напівбоксів 186. У разі потреби лікувальні заклади ми зможемо перевести, профілювати на боротьбу із цим недугом.

Загальна кількість апаратів штучної вентиляції легенів в медзакладах - 308, у реанімаційних відділеннях 178, але їх необхідно більше, тому невдовзі у лікарні надійдуть більше 100 таких апаратів, додав голова ОДА. Також визначені місця обсервації.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Всього у нас місць на 817 осіб у 13 пунктах області. Ще раз хочу спростувати чутки, щодо того, що у нас вже перебувають люди на обсервації або знаходяться у якихось закладах такого наразі у нас по області немає.
Також Полтавщина отримала 300 тисяч масок із держрезерву, експрес-тести очікуються наступного тижня.

Олег Синєгубов закликав громадян не довіряти пліткам, перевіряти інформацію лише із першоджерел, адже зараз її є багато недостовірної.