Полтавщина готова до боротьби із коронавірусом

Станом на 19 березня в Україні зареєстровано 16 випадків коронавірусу. На Полтавщині немає жодного підтвердженого випадку хвороби, - заявив Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА на своєму щоденному брифінгу. На самоізоляції перебуває 291 особа. Наразі на територію України повертаються більше 11 тисяч українських громадян, у тому числі і на Полтавщину, зауважив Олег Синєгубов.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Полтавщина готова до боротьби із недугою, додатково з бюджету області виділено 1,5 млн. грн. для поповнення резервів виробів медичного призначення.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Ми готові до викликів, і тому вже в області є 17 інфекційних відділень, на 427 ліжка місця, які готові надавати необхідну допомогу у випадку виявлення захворювання на цю хворобу.

Апаратів ШВЛ на Полтавщині - 308. Підготовлено 817 місць для обсервації - у 13 -ти районах, зауважив голова ОДА. Наступного тижня на Полтавщині з’являться експрес-тести на виявлення коронавірусу. 

Олег Синєгубов наголосив, - потрібно бути уважними до власного здоров’я. У випадку легких симптомів застуди звертатися до лікаря. А якщо вже з’явилися ускладнення - вам важко дихати і висока температура - негайно викликайте екстрену медичну допомогу.