Міністерство оборони України перенесло терміни весняного призову

Міністерство оборони України перенесло терміни весняного призову через запровадження обмежувальних заходів, пов'язаних з поширенням коронавірусу. Принаймні, - до завершення карантину.

Едуард Бородай, заступник військового комісара з морально-психологічного забезпечення Полтавського обласного військового комісаріату:

- Так, дійсно на час дії карантину заходи пов’язані з призовом громадян на дострокову військову службу тимчасово призупинено. Що пов’язано саме з викликом до військових комісаріатів. 

Едуард Бородай говорить, що робота військових комісаріатів зараз пов’язана з військово-обліковими документами призовників. Також у них діє цілодобова чергова служба, яка проводить телефонні консультації.

Едуард Бородай, заступник військового комісара з морально-психологічного забезпечення Полтавського обласного військового комісаріату:

- Після закінчення карантинних заходів заходи призову будуть продовжені. Чисельність громадян, які будуть призвані з Полтавської області, а це 619 чоловік, визначені відповідним розпорядженням КМУ вони незмінні, станом на сьогодні.

Щонайменше до 3 квітня призовників не викликатимуть у військові комісаріати і на проходження медичного огляду. Новий призов має відбутися у травні-червні поточного року. Щодо роботи Полтавського військового комісаріату, то він працює у звичному режимі, але з обмеженням кількості громадян за один прийом.