Підвези медика на роботу

Підвези медика на роботу: у вайбері лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін разом зі своєю дружиною Владою створили групу, щоб допомогти медичним працівникам дістатися на роботу та додому.

Сергій Каплін, лідер «Партії простих людей»:

- Наша родина вважає, що у цей надзвичайно скрутний час для нашого міста ми повинні об’єднуватися і один одному допомагати. Ви знаєте, яка складна ситуація у транспорті у нашому місті. На жаль, працює 20-30 відсотків транспорту. Дорогі водії, ви сьогодні крила янголів у білих халатах і ми сьогодні вас запрошуємо долучатися у цю групу, друге-реєструватися там, третє - підтримувати підвозити наших лікарів і не бути байдужим до цих людей.

Влада Каплін ділиться, - її мама все життя пропрацювала медичною сестрою у Полтавській міській лікарні і тому глибоко розуміє необхідність допомоги медикам , адже, їх робота складна та відповідальна.

Влада Каплін, громадська діячка, правозахисниця:

- У лікарів, медсестер дуже складна, відповідальна робота, вони мають дуже складний графік, нічні зміни. Давайте разом об’єднаємось і допоможемо їм дістатися до роботи і забрати їх з роботи, відвезти додому.

Сергій Каплін наголошує, - щохвилини група набирає все більше і більше учасників. Приєднатися легко: на сторінках у соцмережах Сергія Капліна та Влади Каплін є посилання. Щоб розмістити медику заявку достатньо написати повідомлення у групі з телефоном та адресою.