На Полтавщині 604 людини перебуває на самоізоляції

Полтавщина  - без коронавірусу. Про це сьогодні доповів на брифінгу голова ОДА Олег Синєгубов. 604 людини перебуває на самоізоляції. Це громадяни, які повернулися з-за кордону. Цієї доби чекають на прибуття ще близько трьох десятків людей.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Зараз ми очикуємо потяг у м.Київ, де ще планують близько 30 громадян повернутися на Батьківщину.Цим всим опікуються лікарі і орнани національної поліції.

Щодо готовності області протидіяти коронавірусу - вона повна. Підкреслив губернатор. Сьогодні чекають на партію експрес-тестів, підготовлені 17 інфекційних відділень, 427 ліжок. Число апаратів штучної вентеляції легенів зросло з 306-ти до 321. Це - результат співпраці із бізнесом.

- Було закуплено 15 ШВЛ. І далі велика кількість ліків, мед. обладнання. Вже сьогодні перша партія експрес-тестів надійде до нас.

Щодо можливого запровадження НС, то алгоритм дій відпрацьований і в цьому випадку. Перший хворий на коронавірус - і НС оголосять і на Полтавщині.

- Ми продовжуємо звертатися до підприємств, щоб вони закривалися. Так само може буде прийнято рішення про припинення руху громадського транспорту. І закриття міст і сел, де хвороба буде поширюватися.

Йшлося і про стан захворюваності на ГРВІ. Нині мова про 7 тисяч хворих. 347 , а це 5% від загальної кількості - госпіталізовано. Цифри - наголосив голова ОДА - демонструють сезонні показники.