Олександр Буцький звільнився з посади очільника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА

Олександр Буцький звільнився з посади очільника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА

Олександр Буцький звільнився з посади очільника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації. Про підбиття підсумків на посаді він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук (https://www.facebook.com/oleksandr.butskyi/posts/2822893301131344).

"Серед здобутків Управління варто згадати розбудову спортивної інфраструктури області, підтримку як спортсменів, що представляють Полтавщину на світовій та європейській аренах так і початківців, та безперечно їх тренерів. Інноваційна програма відшкодування частини вартості путівки, що дала змогу не тільки збільшити кількість дітей, що оздоровились, а ще й підтримати заклади оздоровлення та відпочинку Полтавської області. Ну і безперечно, як не згадати роботу з молоддю, а це Проект «Наша єдина студентська родина», Вишкіл «Жіночий батальйон», Військово-патріотична гра «Заграва», та багато іншого", - написав він.

Також, Олександр Буцький подякував колективу, з яким працював і керівництву обласної адміністрації, голові та депутатам обласної ради.

Звільнення Буцького пов'язане з реорганізацією управління. Загалом, чоловік пропрацював його очільником 5 років.