Станом на 24 березня на Полтавщині випадків коронавірусної інфекції не зареєстровано

Станом на 24 березня на Полтавщині випадків коронавірусної інфекції не зареєстровано

Станом на 24 березня на Полтавщині випадків коронавірусної інфекції не зареєстровано. Разом з тим, на самоізоляції знаходяться 995 осіб, контактні – 16. Ведеться постійне спостереження за даним контингентом, - повідомили в Полтавському центрі громадського здоров'я.

За добу Полтавським обласним центром ЕМД та медицини катастроф прийнято 651 виклик (з них 140 в сільській місцевості), з ГРВІ – 39 (з них 18 дітей). В області на лінії знаходилось 98 бригад екстреної медичної допомоги (з них 24 – лікарські бригади, 73 – фельдшерські). Усі бригади екстреної медичної допомоги доукомплектовані респіраторами та комбінезонами.

У Полтавській обласній клінічній інфекційній лікарні знаходяться 64 хворих, в реанімаційному відділенні - 4 хворих з діагнозом «пневмонія». За добу поступило 12 осіб (2 хворих з пневмонією, 6 – з ГРВІ). Заклад, сумісно з комунальним некомерційним медичним підприємством «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька», забезпечений швидкісними тестами для діагностики корона-вірусної інфекції COVID-19.

В лікувально-профілактичних закладах області знаходиться 366 хворих з діагнозом «пневмонія».