У соцмережах Полтави поширили інформацію про те, що водопровідну воду будуть додатково хлорувати

У соціальних мережах міста нещодавно поширилася інформація про те, що водопровідну воду будуть додатково хлорувати і вміст хлору буде завищений, Василь Воротинцев генеральний директор КП «Полтававодоканал» спростовує цю інформацію.

Василь Воротинцев генеральний директор КП «Полтававодоканал»:

- Появилась информация, что водоканал неизвестно с чем, начал добавлять излишнее количество хлора в воду, тобиж не только карантин, а еще и водоканал, якобы травит людей города. Это фейк не верьте никому, мы открытая организация и никаких дополнительных хлорирований воды мы не производим и не производили никогда.

Василь Воротинцев, зауважив - питна вода, повністю відповідає санітарно-гігієнічним нормам, на початку карантину були взяті проби із 40 скважин, тому немає необхідності хлорувати воду.

Василь Воротинцев генеральний директор КП «Полтававодоканал»:

- Каждый час мы контролируем качество воды. Она сегодня полностью соответствует всем санитарным нормам. Она сегодня подается круглосуточно. Переживать жителям города абсолютно не за что и в дальнейшем мы приложим все усилия, для того, что бы не дай Бог никаких неприятностей с подачей воды в нашем городе не было.

Зараз на підприємстві посилили заходи безпеки: закупили гігієнічні маски, проводиться дезінфекція транспорту для перевезення персоналу, також на початку робочого дня працівникам вимірюють температуру тіла - додав Василь Воротинцев. Підприємство працює в тому самому режимі, як і до карантину - задля безпеки працівників та користувачів оплата за послуги проводиться в онлайн режимі. Можна сплачувати не виходячи з дому, щоб не було боргів за водопостачання.