Два роки полтавці чекають на ремонт дороги по вулиці Глібова

Розриті ями по вулиці Глібова у Полтаві. 2 роки тому тут сталось 4 провали на каналізаційному колекторі. Вони досі чекають на ремонт. Мешканці Інституту зв`язку скаржаться на незручності.

Світлана Човнова, полтавка:

- Діти ходять, ввечері, звісно, не зручно. Ходила у міську раду. Писала заяву. Сказали, що буде якась відповідь. Відповіді не надійшло. Підписи збирала по вулиці. Не було ні відповіді, ніяких рухів.

Євген Бандура, полтавець:

- Не зручно. Ходить не зручно, що це таке. І водії як їздять. Одна дорога.

Схожа ситуація й на Київському Шосе, - повідомляють у «Полтававодоканалі». Зараз у місті всього 43 провали на каналізаційних колекторах. Комунальники б`ють на сполох. За їх словами, таку кількість самостійно відремонтувати не можуть. А провали можуть ставатись ще будь-де і будь-коли.

Іван Містюк, начальник служби каналізаційних мереж КП ПОР «Полтававодоканал»:

- По Київському Шосе від вулиці Європейської. До головної насосної станції у нас установлено 4 тимчасових насосні станції. Це насоси, які використовують електроенергію. Приблизно 18-20 кіловат за год. Це значні кошти для нашого підприємства.

Так виглядає тимчасова насосна станція. Усього у Полтаві таких 22. За словами працівників «Полтававодоканалу», вони складають додаткове фінансове навантаження для підприємства. Адже, споживають багато електроенергії.

Сергій Каплін, лідер «Партії простих людей»:

- Зараз міська вдала запозичивши практику і стиль Мамая, не здійснює жодного фінансування і сподівається, що це зробить державний бюджет, він цього робити не буде. Або це зробить обласний бюджет, він так само цього робити не буде, вихід один сьогодні - забирати мережі водоканалу, теплоенерго у комунальну власність міста, кредитуватися, робити модернізацію, наводити порядок і давати людям найнижчу, а ми маємо для цього всі підстави, ціну на воду, водовідведення і зменшувати суттєво, як це вимагає Президент і Прем`єр платежі, а саме на тепло від теплоенерго, чого не було в єдиній області, єдиному місті нашої країни зроблено цього року.

У 2018 році фахівці підрахували, - якщо протягом 5-7 років виділяти по 225 млн грн на рік, можна привести каналізацію міста до належного стану. А зараз кількість провалів збільшилась, вартість ремонтних робіт, відповідно, теж зросла. Тож, аби замінити колектори у Полтаві потрібно понад мільярд гривень.