Полтавці отримають матеріальну допомогу

У Полтаві відбулось засідання виконавчого комітету міської ради.Там розглянули ряд важливих питань для життєдіяльності міста. Член міськвиконкому, представник команди Андрія Матковського Володимир Запара зазначив, - зокрема, розглянули питання про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення міста Полтава "Турбота" на 2020 рік.

Володимир Запара, член міськвиконкому:

- Не зважаючи на таку непросту ситуацію, у якій ми усі знаходимося, сьогодні ми виділили додаткові кошти по програмі Турбота особливо вразливим категоріям полтавців. На лікування важкохворих дітей, на придбання ліків, на реабілітацію дітей з інвалідністю. Крім цього ми готуємося до літнього оздоровлення наших дітей у таборах відпочинку. Зокрема, йде підготовка закладів оздоровлення до роботи та виділяємо гроші на часткову компенсацію вартості путівок.

Також прийняли рішення про виділення коштів за Програмою надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення мешканцям квартир житлових будинків по вулиці Деповскій, 2, 4, та рішення щодо відшкодування витрат за пільгове перевезення у міському пасажирському транспорті та ряд інших питань пов язаних із життєдіяльностю міста.