«Нова пошта» передала Полтавській обласній інфекційній лікарні засоби захисту для боротьби з коронавірусом

Понад вісім тисяч респіраторів, три з половиною тисячі захисних щитків, дві тисячі літрів антисептика та захисні костюми. Сьогодні це все «Нова пошта» передала Полтавській обласній інфекційній лікарні для боротьби з коронавірусом. Це вже друга партія життєвонеобхідного обладнання та медичних засобів, що постачає «Нова пошта» у цю лікарню.

Інна Поперешнюк, співзасновниця компанії "НОВА ПОШТА":

- Розуміючи всю складну ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції найближчим часом ми придбаємо та передамо лікарям чергову партію гуманітарної допомоги. Нагадаю, наша компанія виділила 25 мільйонів гривень на допомогу медикам.

Головний лікар медичної установи Наталія Свириденко говорить, - медичні засоби, які купує та передає їм компанія «Нова пошта» вкрай необхідні для якісної роботи медиків.

Наталія Свириденко, директор Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні:

- В числе первых доставила для нас необходимое оборудование и достаточно серьезное, а сей час помогает нам всем необходимым для того, чтобы мы защитили сейчас своих медроботников в работе с пациентами с возможной коронавирусной инфекцией. Поэтому для нас это неоценимый подарок, мы очень благодарны.

Аби оперативніше розуміти потреби медиків Полтавщини, вчасно допомагати, Нова Пошта створила спільноту у фейсбуці для об’єднання прогресивного бізнесу. Першочергова ціль - забезпечити медичні заклади Полтави та області устаткуванням, ліками та засобами особистої безпеки для лікарів, щоб їхня боротьба за життя та здоров’я хворих стала ще ефективнішою.

Інна Поперешнюк, співзасновниця компанії "НОВА ПОШТА":

- Учора ми створили у фейсбуці сторінку «СТОПковид Полтава, де медичні працівники можуть залишати свої побажання щодо браку тих чи інших медичних засобів. Ми закликаємо волонтерів, громадські організації, бізнесменів оперативно реагувати на ці звернення медиків та по можливості робити все необхідне , щоб задовольнити всі потреби медичних закладів Полтавщини.