Про податкові канікули на час карантину

Запроваджено мораторій на перевірки, ФОПів звільнено від сплати єдиного соціального внеску, скасовано штрафи за несвоєчасну сплату єдиного внеску та несвоєчасне подання звітності з єдиного внеску - такі податкові канікули запроваджено під час карантину.

Алла Рябкова, в.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області:

- Фізичні особи підприємці мають право не нараховувати за себе єдиний внесок за період березень-квітень 2020 року. Крім того, запроваджено мораторій на застосування штрафних санкцій та не нараховується пеня, а нарахована, але не сплачена за цей період пеня підлягає списанню.

Також не нараховується орендна плата та земельний податок юридичними та фізичними особами-підприємцями за землі, які перебувають у них у власності або користуванні.

Алла Рябкова, в.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області:

- Крім того, запроваджуються податкові канікули на нарахування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Об’єкти нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, не є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у період з 01 березня по 30 квітня 2020 року.

Звільняється від сплати ПДВ ряд медичних препаратів , медичних виробів та обладнання , яке ввозиться на територію України в рамках запобігання поширенню коронавірусу - повідомили у ДПС.