Дорога по провулку Спортивному у суцільних ямах

Як пересуватися по такій дорозі - мешканці провулку Спортивного не знають. Канави, ями та вибоїни, ще й тротуару нормального не має. Жаліються, зверталися із проханням відремонтувати дорогу до тодішнього керманича міста Мамая, тепер до нинішніх, але дорогу так ніхто і не зробив.

- Отам в сполошну канави. Де деревообробний завод, а там страшне шо робиться. Оце від угла зробили і осюди, всьо. Обіщали й тротуари пройти нам поробити, ніхто його не зробив. Ото кучугури накидали і пожалуста.

- У нас на м’ясокомбінаті дорога, чи очірідь сюда не доходить, мало того шо долають зімой, як сніг на голову йшов, яке воно буде через год-два воно розіб’ється все. Та ще й до кінця, до пуття його не доводять.

- Хотілося шоб занялись м’ясокомбінатом, бо в нас таке як отдєльний район, ніхто нами не знімається, нікому воно не нада. Куда не зверталися, куда не просилися, ніхто не хоче цим заняться.

- Тут вони зробили ямковий ремонт, сполошної дороги не було. Де були ямки вони розчистили, завезли гравій чи асфальт і котком, і це вони зробили до гаража. Ну, а вообще, то жєлатільно шоб Шамота чи хто там, більш-менш. І тут понімаєте і тротуарів немає.

Віталій Павлій, депутат міської ради говорить, - в минулому році на проект ремонтних робіт провулку Спортивного міська влада виділила 500 тисяч гривень, але чомусь проробленої роботи так і не видно.

Віталій Павлій, депутат міської ради:

- Провулок Спортивний, в минулому році замовлено проект на капітальний ремонт. Що змінилося, вже традиційно Чепурко підійшов системно до цього питання, заплативши із міського бюджету 500 тисяч гривень. Тільки вдумайтеся, півмільйона наших з вами бюджетних грошей і ремонт не почався. Якщо навіть у цьому році Чепурко повернеться до асфальтування провулка спортивного, потрібно буде корегувати проект, а це ще понад 100 тисяч гривень. Команда Удовіченка, Шамоти та Батьківщини продовжує діяти.

Чи та коли буде асфальтуватися провулок спортивний, дізнатися у представника команди Олександра Удовіченка, профільного заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, нам наразі не вдалося.