Полтавщина отримала другу партію засобів індивідуального захисту для медиків

Підозри, які були у Кременчуці та Полтаві не підтвердилися, ПЛР- тест показав негативний результат. Зараз існують три підозри на COVID-19.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- На сьогодні існують три зафіксовані у нас офіційні підозри. Це мешканки Кременчука - 34 і 69 років, і жителька Горішніх Плавнів 29- років.

Усі особи у яких є підозра на коронавірус, зараз перебувають в інфекційних відділеннях, їм проведені експрес-тести, вони показали негативний результат, але остаточний результат чекають від ПЛР-тестів, зазначив Олег Синєгубов. Також інформує, - у пульмонологічному відділенні де лікувалася жінка хвора на коронавірус, 24 хворим і 9 співробітникам були зроблені експрес-тести, результат негативний.

А сьогодні вночі Полтавщина отримала другу партію засобів індивідуального захисту для медиків. Також очікується допомога з Китаю.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Сьогодні уночі Полтавська область додатково отримала: 4000 респіраторів, 4220 медичних масок, 1120 захисних костюмів.

На самоізоляції перебуває 2048 осіб, які повернулися за-закордону. Очільник області зазначив, що у Полтавській області є кілька десятків місць для обсервації, які можуть прийняти близько 1000 осіб. Ці місця знаходяться переважно не у містах, а в районах. Приміщення Полтаських готелів можуть бути перепрофільовані для медичних працівників, якщо вірус буде поширюватися. Блок-пости у Полтаві, споруджувати поки що не будуть.