Які умови слід враховувати закладам харчування, якщо вони здійснюють доставку страв додому

Доброго дня ! У вас можна замовити їжу якусь?

- Так, звичайно можна. Меню ви можете переглянути на нашому сайті, можете зробити через сайт замовлення.

Понад два тижні карантину, сидіння вдома і активної кулінарії. В господинь вже закінчуються рецепти. Та й душа бажає інколи і не домашнього свята. Ось тут на допомогу приходить доставка їжі додому. Полтавка Анна говорить, - такою послугою користується, улюбленим закладам не зраджує навіть на карантині.

Анна Матвієнко, полтавка:

- Були улюблені заклади, зараз вони закриті, але, сподіваюся, що скоро вони відкриються. Тобто, зараз замовляю на доставку. Обслуговування як було добре, так і залишилось.

У головному управлінні ДПС у Полтавській області пояснюють, - якщо заклади громадського харчування здійснюють доставку готових страв додому, слід враховувати ряд умов.

Алла Рябкова, в.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області:

- Кожен об’єкт господарювання повинен розуміти, на якій системі оподаткування він перебуває і чи це дозволяється законодавством йому робити, і якщо він працює з реєстратором розрахункових операцій, то він повинен використовувати реєстратор для проведення готівкових розрахунків.

У ДПС також повідомляють, - не передбачено право суб’єктів господарювання здійснювати торгівлю алкогольними напоями поза місцем торгівлі, зокрема, шляхом доставки.