Полтавщина забезпечена достатньою кількістю ПЛР-тестів та експрес-тестів

У трьох жителів Полтавщини - 2 жінок із Кременчука - 34 і 69 років та 29-річної жительки Горішніх Плавнів - коронавірусу не підтвердили, наразі повідомлено про ще дві нові підозри: у жительки Кременчука і жителя Машівки, - про це повідомив на брифінгу Олег Синєгубов, голова Полтавської облдержадміністрації. Наразі в області лабораторно підтверджений один випадок коронавірусу.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- На сьогодні у нас перебуває на самоізоляції - 1967 людей, 571 людина вже вийшли із самоізоляції, тобто завершився цей 14-ти денний термін.

Олег Синєгубов зауважив, - Полтавщина забезпечена достатньою кількістю ПЛР-тестів та експрес-тестів, і за показанням медиків, ці тести зможуть зробити пацієнту незалежно від того з якого він району чи міста. Зараз область готується до боротьби із недугою, кожного дня надходить допомога: засоби індивідуального захисту для медиків та апарати ШВЛ.

Очільник області наголосив про дотримання карантину, бути свідомим, адже за недотримання правил карантину встановлено адміністративну та кримінальну відповідальність.