Петицію з вимогою скасувати високі зарплатні міським чиновникам досі не оприлюднили

Міськрада на позачерговій сесії відмовилася від 4 мільйонів гривень на свій піар. Але ще лишилися приховані від секвестру кошти на так зване покращення іміджу міста, на інформування щодо програми ОСББ, видатки на грамоти та сувеніри, гроші на закордонні відрядження керівників міста і тд. - наголошує лідер Партії простих людей Сергій Каплін. Це приблизно 7 мільйонів гривень на рік у фонд лікарів Полтави або 500 тисяч на місяць говорить він. Та пригадує нелегку ситуацію у 2014-му році. Тоді - говорить колишній народний депутат, Верховна рада, Кабмін прийняли рішення обмежити себе мінімальними зарплатами. Сьогодні держава в не менш скрутному становищі. 

Сергій Каплін, лідер Партії простих людей:

- Я вважаю, що сьогодні так само мають вчинити ВРУ, районні, обласні адміністрації, і, звичайно, комунальні підприємства, мери міст, депутати всіх рівнів. ВРУ. Ви повинні обмежити свої ЗП максимально і отримувати поки не закінчиться пандемія, ті самі гроші, що отримують наші найпростіші українці.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота подав декларацію про доходи за 2019 рік. Вказана там сума - півмільйонна - нагадує Сергій Каплін. Перший заступник міського голови за півроку на посаді вже придбав квартиру у Києві за півтора мільйона гривень. Лідер «Партії простих людей» проти високих зарплат чиновників. Особливо в умовах карантину через смертельний коронавірус. Тож зареєстрував петицію з вимогою скасувати такі високі зарплатні та премії, як во Олександра Шамоти та представників команд «Рідне місто», «Батьківщина» та « Свобода» у полтавському міськвиконкомі.

Сергій Каплін, лідер Партії простих людей:

- Ми заощадимо колосальні гроші для дото, щоб направити їх на підтримку наших медиків, і головне на захист наших простих громадян.

Петиція ще й досі не зареєстрована на сайті міськради. Є проблема і підвозу медперсоналу на роботу, забезпечення масками, рукавичками, дезінфекторами і тд. Тож Сергій Каплін закликає не бути байдужими і допомагати. Родиною вони створили групу у Вайбері "Підвези медика роботу".