Полтавців попереджають про жорсткіші вимоги до карантину і можливе обмеження богослужінь на свята

Полтавців попереджають про жорсткіші вимоги до карантину і можливе обмеження богослужінь на свята

Про жорсткіші вимоги до карантину і можливе обмеження богослужінь на свята попередив полтавців та жителів області губернатор Олег Синєгубов під час щоденного брифінгу.

Кабінет міністрів підтримав і впродовж доби допрацює постанову про обмежень на час карантину – зокрема, щодо прогулянок у парках та перебування на самоізоляції людей старше 60 років.

Зокрема, до 24 квітня в Україні серед нових змін діятиме заборона на:

  • перебування в громадських місцях без маски чи респіратора;

  • переміщення групою більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;

  • перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;

  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;

  • відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

  • проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.   

"У нас є домовленість із релігійними організаціями області щодо обмежень у період карантину: масочного режиму, не більше 10 людей в храмі, дотримання дистанції. Але щодо богослужінь на великодні свята, будемо окремо збиратися і просити обмежити ці заходи. Про результат домовленостей з цервою оголосимо пізніше", - повідомив Олег Синєгубов.