Вже кілька років влада міста не може відремонтувати тротуар по вулиці Європейській

Ось такий вигляд має тротуар по вулиці Європейська від вулиці Шевченка до Пилипа Орлика. Полтавці обурені, говорять, - ходити незручно. 

- Ви ж бачите, який стан у нього весь розбитий, розібраний, не знаю, що думаю місцева влада наша. Поки наші люди будуть мовчати, так місцева влада буде і реагувати.

- Звичайно незручно, а особливо як з онучкою на колясці - це дуже незручно. Виямки, ви що, не бачите, дірки. Мабуть, десь щось розкрадається.

- Що ж тут можна сказати, якщо вони погані. Тому що нерівне, особливо як взимку так загалом дуже тяжко тут ходити, бо снігом притрусило і ямки, і водичка, як темно, то отак шубовсть ногою у воду.

- Гроші крадуть, а ніхто нічого не робить. Дивіться, хіба це тротуар? На сніг виділили гроші, де гроші ділись? Там же гроші будуть за тротуар.

- Колдобины, ямы, вы ж сами видите.

Депутат міської ради Віталій Павлій говорить, - чиновники виділяють захмарні кошти на ремонт тротурів, що у місті, натомість постає питання, де обіцяні роботи та куди ж йдуть гроші. Наприклад, саме на цей тротуар по вулиці Європейська від вулиці Шевченка до Пилипа Орлика були витрачені великі кошти.

Віталій Павлій, депутат міськради:

- Мамай замовляє в червні 2018 року проєкт на капремонт тротуару. Платить з міського бюджету понад 700 тисяч гривень. Тільки вдумайтесь, понад 700 тисяч гривень і роботи не починаються. Далі естафету приймає талановитий учень - Олексій Чепурко, замовляє коригування в березні 2019 року. Системно підходить до цього питання, платить 250 тисяч гривень, тобто, чверть мільйона наших грошей, і роботи не починаються, і навіть, якщо у цьому році Чепурко набереться хоробрості і добереться до ремонту тротуару, потрібно проєкт коригувати. Що ми маємо? Відкоригований і вкритий пилом проєкт, витрачений мільйон гривень і жодних робіт. Команда Удовіченка, Шамоти та Батьківщини продовжує діяти.

Коли та чи чекати полтавцям якісного тротуару невідомо, у прес-службі міськради наразі це не коментують.