УПЦ передала Полтавській обласній лабораторії 2900 високоточних тестів для визначення COVID-19

Українська православна церква передала обласній лабораторії 2900 високоточних тестів із Південної Кореї. Тести закупив Фонд «На честь Покрови Пресвятої Богородиці», -розповів Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА. Сприяли передачі гуманітарної допомоги Міністерство закордонних справ та Посол України у Південній Кореї.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Цей фонд один із перших відгукнувся на таке прохання про допомогу. І надалі ці поставки будуть постійно тривати, це анонсовано і це дійсно здійснюється. Ми ще чекаємо частину медичного обладнання, знову ж таки цих тестів, експрес-тестів, їх нам ніколи не буде забагато. І це дуже важлива частина, для того, щоб ми забезпечили безпеку наших із вами громадян.

Акція передачі тестів відбулась із Благословення предстоятеля Української православної церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, говорить Филип, митрополит Полтавський і Миргородський.

Филип, митрополит Полтавський і Миргородський УПЦ:

- Це дуже важлива акція для нас, тому що все наше українське суспільство, переживає таку навалу через цю хворобу, і ми сподіваємося, що це буде не велика, але допомога для нашої Полтавщини.

Митрополит Филип закликав людей ставитися серйозно до усіх карантинних заходів, запроваджених в державі. У такий час, ми маємо об’єднатись аби побороти цю навалу такого страшної недуги - додав він.