У Полтаві на вулиці Гагаріна ремонтують каналізаційні труби, яким майже 60 років

Каналізаційним трубам по вулиці Гагаріна майже 60 років, за цей час вони стали аварійними. Зараз аварійно-відновлювальна бригада служби каналізації «Полтававодоканалу» негайно розпочала ремонтні роботи, по заміні ділянки старої чавунної труби на сучасну пластикову. 

Ліана Козмійчук, прес-секретар КП «Полтававодоканал»:

- За вказаною адресою, відбувається заміна дворової каналізаційної мережі, діаметром 150. Планується замінити близько 15-ти метрів, на сучасну пластикову трубу.

Всі бригади «Полтававодоканалу» працюють у штатному режимі, - говорить пані Ліана. За час карантину сплата за послуги водопостачання знизилась майже на 30%, «Полтававодоканал» просить громадян бути свідомими та вчасно сплачувати рахунки.

Ліана Козмійчук, прес-секретар КП «Полтававодоканал»:

- У даній ситуації хочеться, ще раз нагадати нашим мешканцям, щоб вчасно сплачували за воду, для цього є всі умови сплачувати он-лайн. Тому, що підприємство щодоби надає якісні послуги безперебійно, хочеться, щоб це було і далі.

Ремонті роботи завершаться найближчим часом, – додала пані Ліана.

Нагадаємо, третина каналізаційних мереж у місті потребує ремонту або капітальної заміни, але на це потрібні великі кошти. КП «Полтававодоканал» неодноразово зверталася, до міської влади із проханням співфінансування, адже 90% користувачів, це мешканці Полтави, але представники нової коаліції Шамоти, Удовіченка і «Батьківщини» не погоджуються співфінансовувати підприємство.