На Полтавщині зробили понад сотню експрес-тестів на коронавірус, тестів ПЛР - 37

В області станом на 3 квітня не зареєстрували нових випадків зараження коронавірусом,- про це на брифінгу повідомив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Загалом на Полтавщині лишається чотири лабораторно підтверджені випадки захворювання. На сьогодні у нас є 9 підозр нових - це дві підозри у місті Полтава, 5 підозр у місті Кременчук, 1 підозра у місті Горішні Плавні, 1 підозра у Лубнах.

На самоізоляції нині перебуває 2024 людини, це ті громадяни, які поверталися з-за кордону, 993- закінчили самоізоляцію. Також на брифінгу повідомили про мешканця Миргорода у якого виявили ознаки хвороби і призначили лабораторне тестування, натомість він втік до Києва.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

 - Зараз він переховується від органів Національної поліції. Ця людина несе загрозу або може нести загрозу у випадку виявлення або підтвердження у нього захворювання. Ці всі факти відомі органам Національної поліції і вони будуть приймати рішення щодо до притягнення адміністративної чи навіть кримінальної відповідальності. Правова оцінка діям буде надана однозначно.

Уряд затвердив список додаткових обмежень стосовно карантину, невдовзі запрацюють і у нас.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Найближчим часом вони будуть запроваджені у нас на Полтавщині. Через відповідні рішення або оперативного штабу з ліквідації надзвичайних наслідків ситуацій або профільною комісією.

Загалом же на Полтавщині зробили понад сотню експрес-тестів на коронавірус, тестів ПЛР - 37.