У Полтаві пошкодили меморіальні дошки воїнам АТО

5 квітня до поліції Полтави надійшли повідомлення від місцевих мешканців про пошкодження меморіальних таблиць воїнам АТО.  Під час виїзду на місця події слідчо-оперативна група встановила три факти пошкодження таблиць.  

Зокрема, пошкоджена меморіальна таблиця, яка встановлена Мирославу Кабушці на стіні школи №18,   меморіальна таблиця, яка встановлена Сергію Лимарю на стіні школи №9, а також була спроба пошкодити дошку, яка встановлена Олександру Горячевському на стіні школи №25, однак дошка виявилася антивандальною і злочинцю не вдалося її розбити. 

За всіма цими фактами відділенням №1 поліції Полтави відкриті кримінальні провадження за кваліфікуючими ознаками частини 2 статті  297 Кримінального кодексу України (Осквернення або руйнування пам’ятника, спорудженого в пам'ять осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції). Санкція статті передбачає обмеження або позбавлення волі на строк від 3-ох до 5-ти років. Наразі тривають слідчі дії. 

Один із фрагментів вчинення злочину зафільмувала камера відеоспостереження. 

У поліції звертаються до усіх: "Якщо ви впізнали особу, яка вчиняє злочин, просимо повідомити поліцію міста Полтава будь-яким зручним для вас способом, або зателефонувати 102. Будемо вдячні за допомогу".