Надзвичайні події

Більшість злочинів стаються саме під дією оковитої, запевняють правоохоронці. Випадок у Полтаві не став винятком. 30 березня господаря одного з помешкань доставили до 1 міської лікарні із закритою черепно-мозковою травмою, численними синцями та зламаним носом. Як виявилося у ході розслідування, полтавець отримав ушкодження днем раніше від свого знайомого під час розпиття алкогольних напоїв.

Юрій Сулаєв- начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області
"Між ними, у його помешканні, виникла сварка, яка переросла у бійку. Гість пустив у хід кулаки і завдав чоловікові декілька ударів у голову. Внаслідок чого він був доставлений у комі наступного дня у реанімаційне відділення лікарні. "

Як медики не намагалися, однак врятувати життя полтавцю не вдалося. Він помер 1 квітня. Його кривдник нині намагається пояснити мотиви злочину. Чоловіку загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.
Сьомого квітня працівники водолазно-рятувальної служби витягли із Ворскли труп літньої жінки. Помітив тіло з мосту на Південний вокзал перехожий полтавець. Водолази імовірною причиною називають самогубство.

Анатолій Кононенко- водолазний фахівець Полтавської водолазно-рятувальної станції
" Зайшла жінка, де пляж. Вона пішла туди, де її ніхто не побачив, тихенько зайшла по пояс у воду і покінчила з собою."

Істинну причину загибелі літньої жінки встановить експертиза.