Комунальники у Полтаві працюють без засобів захисту

Із 6-го квітня в Україні запровадили більш жорсткі заходи карантину, про це йдеться у постанові Кабміну №211. Зокрема запроваджується обов’язковий масковий режим в громадських місцях, за недотримання цього людей можуть оштрафувати від 17 тис. грн. до 34 тис. грн. Та комунальників у місті штрафи не лякають, вони працюють без респіраторів, масок, рукавичок та захисних окурлярів, не кажучи вже про костюми. На питання чому вони без масок, комунальники не відповідають та ховаються від камер.

- Нет. Не надо меня снимать.

Ми звернулися за відповідними коментарями до пресслужби міської ради, адже на останньому міськвиконкомі, як і на попередніх, передавалися засоби індивідуального захисту для відповідних служб, також внесені депутатами необхідні зміни до бюджету, та перерозподілені кошти для ефективної боротьби з вірусом у місті. Там говорять, що масками усі комунальники заберзпечені.

Натомість, Сергій Каплін переконаний, - міські чиновники лукавлять і повинні бути прикладом для усіх нас простих полтавців. Адже якщо через карантинні заходи в місті не працюють 95% магазинів, закриті ринки, люди сидять вдома без заробітку - то контролюйте хоча б працівників комунальних служб. Не наражайте їх на небезпеку.

Сергій Каплін, лідер Партії простих людей:

- Я звертаюся до Полтавської міської ради, до Удовіченка, до Шамоти, до Чепурка, до заступників, до депутатів Полтавської міської ради, а чого вам не вистачає. Ви виділили 30 млн гривень на боротьбу із пандемією, ви потім виділили ще 17 мільйонів, у вас пів мільярдний медичний бюджет на рік, у вас повністю розв’язані руки. Ви продовжуєте отримувати: 50, 70, 150-ти тисячну заробітнуплату. Ви і керівники районів, заступники керівників , директори комунальних підприємств. Ви, що не можете взяти у бюджеті або не можете взяти із своїх заробітних плат. Та якщо навіть ви поділити пополам всі ваші зарплати, достатньо, щоб купити один мільйон масок для всіх полтавців, включаючи комунальників, Я думаю що проблема в іншому, в тому що вам просто наплювати на тих простих людей, які вимумушені працювати та ризикувати своїм життям та життям своїх родин. У вас скотське відношення до звичайного пересічного полтавця.

Штрафуватимуть усіх, без виключення та преференцій, повідомив начальник поліції області Іван Вигівський.Розбиратимуться детально хто винен у тому , що працівники виходять на роботу бех засобів індивідуального захисту.

Іван Вигівський, начальник ГУНП у Полтавській області:

- Ми збираємо дані, на вечір мені доповідають, то буде однозначно складений адміністративний протокол, відносно керівника цього підприємства, тому що він зобов’язаний забезпечити своїх працівників і контролювати. Ну і, що стосується них, то ми також розглянемо відповідальність щодо них, але в першу чергу, це повинні керівники доводити до них.

Карантин, нагадаємо, запроваджено в Україні до 24 квітня.