На Полтавщині 1796 осіб завершили самоізоляцію

В області станом на 7 квітня - 12 осіб хворих на COVID-19. Перший випадок коронавірусу підтверджений у Полтаві, - детально про нього розповіли на щоденному брифінгу губернатора.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Це жінка 62 роки, яка контактувала з чоловіком у Машівці в якого ми як зазначали підтверджено лабораторно наявність корона вірусу. Її стан задовільний. Коло осіб встановлено і наразі буде встановлюватися і надалі. Ми знаємо, де ця жінка мешкає і продовжує мешкати, будуть проведені відповідні санітарні заходи, обробка будинку під’їзду.

1448 осіб знаходиться на самоізоляції, завершили ж її - 1796. Також повідомили: від початку карантину складено 90 адмінпротоколів через його порушення. За 6 квітня , перший день посиленого карантину складено - 18.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- За появу в громадському місці без маски - шість протоколів, за відвідування спортивних майданчиків - 4, відвідування парків, скверів - 3, перебування на вулиці без документів - 4, протиправна торгівля -1 протокол.

Загалом же в області вже провели 96 ПЛР - тестів, з них 86 зробив - обласний лабораторний центр, інші 10 - у Києві, експрес- тестів - 230. Також Полтавщина отримала другий апарат для проведення ПЛР-тестування.