У селищі Рибці греблю постійно розмиває потоком води

Вулиця Івана Доценка, що у селищі Рибці. Тут постійно греблю розмиває потоком води. Місцеві скаржаться, - проблема існує не один рік.

Василь Павлик, мешканець селища Рибці:

- Мешканці, які заїжджають, вже дві машини потрапили у катлован і витягували вручну, взимку так загалом проблема замітає снігом не видно увечері. Весною у нас постійно через греблю протікає вода, не встигають стоки уходити, тому що ставок величенький , а труба завузька.

Михайло Сергійович один із мешканців селища. Розповідає: цією дорогою користується щодня, цей проїзд важливий не тільки для нього, а й для інших односельчан, адже часто трапляється, потрібно, щоб заїхала швидка або інший комунальний транспорт. Додає, - власними силами намагались щось зробити, завозили щебінь для відсипки, щоб не так розмивало греблю.

Михайло Вісковський, мешканець селища Рибці:

- Тут вже дві машини влетіло, тому що сніг по сторонах, а є такі що не знають. Ось це ми самотужки заспали, поправили. Остерігаюсь тут і обережно проїжджаю.

Селищний голова Рибців Віталій Павлій говорить, - коли тепла та суха погода три метра дороги вистачає, щоб безпечно більш-менш проїхати, але коли слизько або ж дорога мокра, то вона ще й як небезпечна.

Віталій Павлій, селищний голова Рибців, депутат міськради:

- Я звернувся ще п’ять років до Мамая з проханням розширити трубу, тобто, її придбати, прокласти її і тим самим надати можливість дамбу розширити, але вже п’ятий рік, як це питання з трубою не вирішується. Неодноразово зверталися до Чепурка з проханням, питання на всього 10 тисяч гривень, щоб придбати трубу. Команда Удовіченка, Шамоти та Батьківщини продовжує свою бездіяльність.

Віталій Павлій зауважує, - реакція чиновників на прохання - нуль.

Віталій Павлій, селищний голова Рибців, депутат міськради:

- Навіщо нам потрібні такі керівники міської влади, заступники міського голови із зарплатнею у 50 тисяч гривень, які не бачать проблем елементарних. На сьогодні, якби ось такі питання як нас вирішувались, то стало б набагато простіше і люди могли б акумулювати свої кошти і продовжувати роботи. Але сьогодні ми бачимо, що роботи не виконуються взагалі і ми чуємо одну просту відповідь - немає коштів, немає коштів.

У прес-службі міської ради ситуацію не коментують.