COVID-19 подолаємо разом: «Нова пошта» продовжує купувати обладнання та медичні засоби для лікарень

Компанія «Нова пошта» продовжує купувати та передавати життєвонеобхідне обладнання та медичні засоби у лікарні. Сьогодні передали гуманітарну медичну допомогу Чернівецьким лікарням, а саме більше чотирьох тисяч пар високих водонепроникних бахіл та сотню захисних костюмів для медиків. Отримали допомогу і одразу три полтавські лікарні - майже 12 000 одиниць індивідуальних захисних елементів. У компанії нагадують що це вже четвертий транш допомоги, загалом же Нова пошта виділила на боротьбу з коронавірусом 25 млн гривень.

Інна Поперешнюк, співзасновниця компанії "НОВА ПОШТА":

- Компанія «Нова пошта» продовжує надавати медичним закладам України гуманітарну медичну допомогу. Адже, для того, щоб перемогти смертельну загрозу корона вірусу ми, перш за все, маємо забезпечити всім необхідним наших медиків. Сьогодні ми з радістю надаємо вже четверту партію засобів індивідуального захисту та обладнання інфекційним лікарням Полтавщини та Чернівецькій області. Сподіваємося, що спільними зусиллями Україні вдасться перемогти вірус з найменшими втратами.

Отримала гуманітарну медичну допомогу від компанії "Нова Пошта" вже вкотре Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня - понад дві тисячі біозахисних костюмів та сотню щитків для медиків. Тут лікується один хворий на коронавірус. Загалом, обладнано майже півсотні місць для інфікованих. Директор медичного закладу Наталія Свириденко говорить: костюми біозахисту , щитки - це те, що всім медпрацівникам необхідно, адже цього не вистачає. Додає, - нерешті медперсонал буде захищений і зможе спокійно ,впевнено виконувати свою роботу.

Наталія Свириденко, директор Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні:

- Получили помощь от кампании «Новая почта», мы уже не впервые получаем эту помощь. Сегодня мы получили средства индивидуальной защиты в виде халатов, комбинезонов и защитных щитков. Для нас это многое значит, потому что это все те предметы, которые позволяют нам защитить наших медработников в нашей непосредственной и ежедневной работе с пациентами у которых есть подозрение на коронавирусную инфекцию или подтверженная коронавирусная инфекция. Всем-всем, кто участвует в такой помощи, большое спасибо.

Кисневий концентратор та медичні шапочки отримала від компанії Нова Пошта "3 міська клінічна лікарня". Її директор говорить, - готові зараз в повному обсязі працювати, лікувати хворих з ускладненнями. В планах ще придбати чотири ШВЛ, вже є шість.

Анатолій Рудич, директор КП «3-тя міська клінічна лікарня Полтавської міської ради»:

- Шапочки - це дуже гарно і достатньо велика кількість їх. Кисневий концентратор дає можливість насичувати кров киснем. Тобто, сатурацію крові без умов реанімаційного відділення, без використання ШВЛ. Кисневий концентрат ми можемо поставити в умовах терапевтичного або неврологічного відділення, якщо хворі будуть з якоюсь основною патологією. Наприклад, інсультом на фоні корона вірусної інфекції. Так що дякуємо, дуже велике вам дякуємо.

Готується для прийому пацієнтів, які будуть хворими Ковід -19 середньої та легкої важкості, п’ята міська клінічна лікарня. Вона теж не залишилася без уваги Нової Пошти. Сюди передали 4750 медичних шапочок.

В'ячеслав Томенко, директор Полтавської міської клінічної лікарні № 5:

- Сьогодні нам привезли шапочки одноразові на даний момент нам дуже потрібні. Ми готові приймати максимальну допомогу, першу чергу, для захисту медичного персоналу. На даний момент ми маємо необхідний захист вже на місяць спокійної роботи у повному режимі. Тому я і весь мій персонал щиро вдячний всім, хто допомагає і прекрасно розуміє всю ситуацію. Я по-людськи щиро вдячний вам за те, що допомагаєте.

У компанії «Нова пошта» запевнили, - і надалі продовжать закупівлю необхідного обладнання для лікарень та засоби захисту для медперсоналу.