Фестиваль «Повір у себе»

За словами організаторів фестивалю, назва «Повір у себе» -не лише слова. Це мотивація для дітей з обмеженими фізичними властивостями, аби вони не цуралися інших та розвивали свої таланти.

 Валерій Пархоменко - заступник голови-керівник апарату Полтавської облдержадміністрації
"Оці твори, які знаходяться за мною, це можливість показати дитині себе світові через свій малюнок. Ці доробки світяться. Через малюнки, вишивку можна побачити душу кожної дитини"
Цього року фестиваль проходив вп"яте. Участь у ньому взяло 5 міст та районів області. Тож кількість учасників сягнула близько двох сотень. Вихователі зізнаються, що цей фестиваль дійсно допомагає дітям повірити у себе.
 

Зоя Коваленко-  вихователь Зіньківського дитячого будинку
"Вони отримують дуже великий позитивний заряд позитивних емоцій, вони тут психічно розвантажуються, вони також навчаються"

 Василь Голуб-  директор Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи №40
"Це звичайні діти, лише мають дефекти здоров'я. І дійство, яке сьогодні відбувається, цей фестиваль серед дітей з особливими потребами, має навіть назву символічну – «Повір у себе»"
Переможці отримали грамоти Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді. Наступного року формат дійства залишиться незмінним, тож цьогорічні учасники говорять, що знову будуть демонструвати свої таланти на фестивалі.