У мережі поширюється інформація про бійку за участю депутата міськради

У Полтаві на вулиці Панянка відбулась бійка - у соціальних мережах міста поширюється відео відповідного змісту. У ролику також зазначається що, буцім-то, участь у конфлікті брав депутат Полтавської міської ради, заступник голови Подільської районної у місті ради, однопартієць секретаря міськради Олександра Шамоти Олександр Кісільов.

Про те, що за вказаною адресою цієї ночі відбулась бійка, у поліції підтвердили:

- 10 квітня, близько першої години, поліція отримала виклик про бійку, яка відбувалась на вулиці Панянка. Було орієнтовано одразу декілька екіпажів для максимального реагування на подію. Проте, по прибуттю, було встановлено, що учасники бійки вже розійшлись і на місці вже нікого не було. Патрульні поліцейські поспілкувалися з заявником, який звернувся на лінію "102" та повідомив про порушення. Він повідомив, що цих осіб не знає. Чому саме в них відбувався цей конфлікт - він також не знає, тому подія завершилась мирним шляхом, - інспектор відділу зв'язків з громадськістю УПП у Полтавській області Руслан Возниця. 

Письмових заяв та повідомлень стосовно цього інциденту до поліції не надходило, - зазначили у поліції.

Лідер "Партії простих людей" Сергій Каплін вже подав петицію стосовно цього інциденту та звернувся до правоохоронних органів:

"Простим людям - карантин і штрафи по 17 000, а депутати знову недоторкані Поширюйте відео, покараємо «слугу народа»!", - зазначив він.

Нагадаємо, у серпні 2019 року у мережі з'явилось відео, з якого видно, як керівництво Полтави на робочому місці святкує День народження одного із заступників міського голови.