У Великодні дні на Полтавщині слідкуватимуть за дотриманням карантину у посиленому режимі

25 підтверджених випадків захворювань на Ковід -19 в області станом на 13 квітня. Це Кременчук -10 випадків, Горішні Плавні - 4, Миргород - 9, Машівка та Полтава по 1 випадку. 1 людина одужала, - про це розповіли на щоденному брифінгу в облдержадміністрації.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Зараз ще чекаємо інформацію щодо двох осіб. Ми маємо зробити декілька ПЛР-тестів. Має пройти певна процедура для того , щоб ми офіційно підтвердили про те, що людина є одужавшою.

На самоізоляції в області перебуває 846 осіб, 3017 її закінчили. А тих, хто порушує умови карантинних заходів - чекає покарання.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- В неділю було складено 11 протоколів порушення карантину. Всі у місті Кременчук. У суботу 15 протоколів були складені Кременчук, Полтава, Кременчуцький район, один із протоколів - це порушення обмежень щодо самоізоляції, решта - за появу у громадських місцях без маски, порушення правил перевезень і без документів.

Також на брифінгу повідомили, - у Великодні дні слідкуватимуть за дотриманням карантину у посиленому режимі.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

- Будемо вживати і притягати людей до адміністративної відповідальності. Ми будемо комунікувати і далі із представниками церков для того, щоб церкви були все ж таки для відвідувачів зачинені.

Також в області продовжують перевіряти потенційні місця обсервації. Їх загальна чисельність наразі - 12. Вони можуть прийняти на обсервацію більше тисячі людей.