Семінар «Біблійна історія та християнська етика»

«Біблійна історія та християнська етика» - це культурологічний предмет, запевняють представники духовенства. Однак цілі та мотиви його викладання - надзвичайно глибокі і мають релігійний характер.

Филип -  Митрополит Полтавський і Миргородський
"Це програма розглядається як культурологічний предмет, який навчає наших дітей краще зрозуміти на якій Землі вони живуть, чиїми дітьми єсть, своє історичне минуле, свої історичні, релігійні, національні, культурологічні традиції. "

Введенню програми в курс середньої школи передувала надзвичайно велика робота. Міністерством освіти і науки «Біблійна історія та християнська етика» затверджена у 2011 році. Освітяни говорять, що ставлення учнів до предмету цілком залежить від мотивів вчителів і батьків.

 Микола Євтух- професор, академік Національної академії педагогічних наук України
" Цей курс «Біблійна історія та християнська етика» - це курс новий і він викликає особливий інтерес, особливе зацікавлення не тільки серед дітей, а й серед батьків, бо кожен батько, кожна мати, кожна родина мріє, щоб її дитина була добре вихована у моральному плані."

Наталія Скакун приїхала на семінар із Дніпропетровська. Вважає предмет надзвичайно важливим, адже на противагу всьому негативу та жорстокості із якими стикаються діти, стає саме християнська етика. Він вчить не приховувати добро, проявляти милосердя. Однак, жінка бачить його у культурному плані і не насаджує дітям релігійних поглядів.
 Наталія Скакун-  вчитель християнської етики школи № 3 міста Дніпропетровськ
"Не скажу, что религиозное воспитание, нет конечно же. На то, что бы ребенок был добрым, для того, чтобы наполнить его христианскими традициями, христианскими ценностями. Этот курс должен жить, очень важно, что эта тенденция передается от региона к региону. "

Долучилися до науково-практичного семінару «Біблійна історія та християнська етика» понад 100 учасників. У рамках заходу охочі могли відвідати виставку мистецьких творів «Духовність - моральна домінанта життя».