«Збережи лікаря - обирай онлайн»

«Будьте з лікарем онлайн, коли це потрібно». Такий заклик розміщений на сторінці пацієнта платформи Telemed24. Це сервіс, який дозволяє медикам спілкуватися з пацієнтами дистанційно, що особливо важливо в умовах пандемії коронавірусу. 

«Збережи лікаря - обирай онлайн» - соціальна ініціатива компанії Medstar Solutions LLC покликана захистити медиків України та перевести суттєву частину медичної допомоги в онлайн.

У випадку виникнення перших симптомів ГРВІ чи коронавірусу, в рамках соціальної ініціативи, закликають одразу не бігти до сімейного лікаря, а звернутися до нього шляхом он-лайн консультації чи телефонного дзвінка. Така практика є й на Полтавщині. 

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА:

- В нашій області традиційно дуже багато людей звертаються телефоном. Зараз більшість запитань пов'язано із розповсюдженням корона вірусної інфекції.

Щоправда до платформи Telemed24 медичні заклади нашої області ще не приєдналися. Проте над цим активно працюють. 

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА:

- До переходу на альтернативні засоби контактування - ми зараз займаємося цим питанням. Десь до кінця року у нас дуже багато людей, які мають такі засоби і будуть проводити такі консультації. Дистанційно.

Нагадаємо - консультації з лікарем та першу діагностику телефоном, як засіб протидії коронавірусу, рекомендувала й Національна служба здоров'я.